Friday, June 14, 2024

Showbiz

Balina komenton lidhjen Donald-Beatrix, momenti kur Semi qesh me ironi

Opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku e ka komentuar një lidhje në kushte të veçanta atë të Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt në...

“Ai i foli kitaristit kur aty ishte Triksa”, komentohet mes debatesh surpriza e Beatrixës natën e finales

Surpriza e Beatrix Ramosajt për Donaldin natën e finales së Big Brother VIP ishte një ndër temat që u diskutua në puntatën e fundit...

“Donaldi u soll ftohtë me Triksën gjatë finales”, komenti i opinionistit në studion e Big Brother VIP

Opinionisti Arbër Hajdari tha se Bora ka rrezikuar shumë kur pranoi takimin me Donaldin gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP. Në puntatën e...

“Bora ka rrezikuar shumë”, komenti i opinionistit në studion e Big Brother VIP

Opinionisti Arbër Hajdari tha se Bora ka rrezikuar shumë kur pranoi takimin me Donaldin gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP. Në puntatën e...

Puthja e famshme Bora-Donald/ Semi: Ajo dha sinjalin më të madh

Semi Jaupaj në mbrëmjen e fundit të Post Big Brother VIP tha se Bora Zemani dha një sinjal të madh në momentin që pranoi...

Mesazhet e koduara brenda shtëpisë krijojnë debat në studion e “Big Brother VIP”

Sonte po transmetohet puntata e fundit e post “Big Brother VIP”, ku debate të shumta u zhvilluan në lidhje me situatat që kanë ndodhur...

“Me çfarë bëhet goli?” Benaida i bën të gjithë për të qeshur në Procesin Sportiv

Ish-banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani është pjesë e Procesit Sportiv këtë të hënë. Që në momentin e hyrjes në emision, të gjithë filluan...

“Jam me lot në sy…”, falenderimi i Beatrix Ramosaj për fansat pas ndarjes nga Donaldi

Prej disa ditësh po përflitet se çifti i krijuar brenda “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund romancës pas...

“Vazhdon të bëjë dush me të brendshme”/ Romeo filmon Donaldin

Donaldi duket se nuk është përshtatur akoma me jetën jashtë Big Brother VIP. Këtë e tregon një video e shpërndarë nga vëllai i tij...

“Ja kush ishte banorja më seksi në shtëpi”/ Ish-banori i BB VIP habit me deklaratat: Kam tradhtuar

Këngëtari i njohur, Valon Shehu, është komentuar shumë së fundmi për shkak të pjesëmarrjes së tij në “Big Brother VIP”. Edhe pse rrugëtimi i tij...

Të Fundit