“Vazhdon të bëjë dush me të brendshme”/ Romeo filmon Donaldin

Donaldi duket se nuk është përshtatur akoma me jetën jashtë Big Brother VIP.

Këtë e tregon një video e shpërndarë nga vëllai i tij Romeo, duke treguar piktorin, i cili po bënte dush me të brendshme.

Videoja për të qeshur nuk është e vetmja e  publikuar nga ai, ndërsa në sfond është gjithmonë ish-banori dhe finalisti i BBV.