Zbulohet puna e Mikeles para se të futej në Për’puthen

Pas gódítjes me shuplakë në “Përputhen Prime”, Mikela pati një përballje me Erionin.

Mes lotësh, ajo e ákúzoi se e ka përdorur duke nxjerrë në dritë disa fakte që nuk diheshin më parë për ata që ishin në studio, por as për publikun.

Mikela zbuloi se Erioni e telefonon çdo natë duke i thënë që e ka marrë malli.

Konkurrentja ia bëri të qartë që ajo nuk është gur shahu dhe se nuk pranon ta ndajë me askënd.

Në media janë publikuar foto të saj gjysmë e zhveshur krah një personi tjetër.