Donaldi i jep fund lidhjes me Triksën? Çfarë ndodhi gjatë festës së Big Brother VIP

Mbrëmjen e kaluar u organizua një festë e madhe për banorët e Big Brother.

Pjesë e festimeve u bënë Donaldi dhe vëllai i tij Romeo, pavarësisht përplasjeve që u tha se kishin me produksionin pas fitores së Ilir Shaqirit.