Bashkëpunimi i Fifit, Dj Pm dhe Dj Dagz në top listën e këngëve më të dëgjuara në botë

Kënga më e re e Fifit, Dj Pm dhe Dj Dagz është në top listën e më të dëgjuarave në botë.

Tre ish-banorët e spektaklit “Big Brother VIP” bashkëpunuan me njëri-tjetrin duke sjellë projektin e ri muzikor.

Kënga dhe videoklipi u pritën shumë mirë nga fansat duke u kthyer kështu menjëherë në një ‘hit’.

“Hana” është pëlqyer aq shumë, sa projekti ka arritur një sukses tjetër të madh, duke u renditur e 27-ta në videot muzikore në të gjithë botën.

Ndërkohë, kënga numëron mbi një milionë klikime në Youtube. këtë lajme  ka publikuar Dj PM.