Thonë emrin e Donaldit si fitues të Big Brother VIP, momenti kur Semi shtrembëron fytyrën

Semi Jaupaj tha se fitues i Big Brother VIP duhet të jetë Iliri për lojën e fortë që realizoi.

Ajo është kapur nga kamerat duke shtrembëruar fytyrën, kur opinionistja e BBV, Balina Bodinaku tha se Donaldi e meriton fitoren.

“Deri në këtë moment lojtari i fortë është Iliri”, tha Semi.

Nuk dihet ende nëse Semi është ndikuar nga ngjarjet e fundit mes shoqes së saj të ngushtë Bora Zemanit  dhe finalistit.

Ajo gjithashtu realizoi edhe një këngë për ta, duke u shprehur me fjalë të ashpra për Donaldin dhe akuzuar atë.