“Jam shumë krenar!”/ Babai i Einxhel surprizë në dhomën e mbushur me kujtim

Babai i Einxhel i ka bërë një surprizë të bukur vajzës së saj në një dhomë të mbushur me fotot e tyre familjare.

Sonte do të jetë një mbrëmje me shumë surpriza në spektaklin më të ndjekur në të gjithë Shqipërinë.

Mes Einxhel Shkirës, Donald Veshajt, Beniada Nishanit dhe Iliri Shaqirit, publiku zgjedh sonte fituesin e çmimit të madh 115 mijë euro.

Producentja Sara Hoxha tha se sonte shpallet fituesi, por nuk mbaron këtu, pasi do të ketë edhe tre puntata post Big Brother VIP, ku të gjithë pyetjet e publikut do të marrin përgjigje.

Fenomeni “Big Brother VIP” po ndiqet nga shqiptarët në shtëpi, lokale dhe restorantet e njohura, si Botërori i Futbollit, ndërsa bëjnë tifozllëk për finalistët.