I realizoi këngë, Donaldi provokon Beniadën nëse do hidhej në pishinë për Ponin

Ngacmimet e Donaldit ndaj Beniadës nuk po rreshtin edhe në ditët e fundit të Big Brother VIP.

Ai me shaka i thotë nëse do të hidhej në pishinë për Ponin, këngëtaren e saj të preferuar.
Beniada u justifikua se nuk hidhej nga i ftohti dhe nuk donte të sëmurej. Donaldi nuk e mbylli me kaq duke u munduar t’i mbushte mendjen Beniadës të hidhej, por më kot. Ajo nuk u hodh dhe përpjekjet e Donaldit shkuan dëm.

 

 

Donald: A hidhesh për Ponin në pishinë po apo jo? Bëri një gjë kaq të madhe për ty, a e bën apo jo?

Beniada: Ftofem e sëmurem, nuk du të sëmurem.

Donald: Ajo e bëri për ty , ajo ka qenë sëmurë kur e bëri.

Beniada: Do me na hudh në pishinë me këtë ftohtë.