Beniada provokon me kërcime sensuale

Banorët kaluan natën e fundit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Katër finalistët po shijojnë momentet e fundit, ndërsa janë të emocionuar për spektaklin e nesërm, ku do të zgjidhet fituesi mes Donald Veshajt, Beniada Nishanit, Ilir Shaqirit dhe Einxhel Shkirës.

Pas valleve me veshje popullore, Beniada e ka vazhduar mbrëmjen me disa këngë ritmike. Modelja kërcen në mënyrë sensuale, ndërkohë që Donaldi e shoqëron dhe nuk heziton ta ngacmojë.