“BBV e kanë prezantuar dy persona”, Arbana Osmani jep lajmin e ëmbël

Spektakli i finales së “Big Brother VIP” nisi me një surprizë nga vetë moderatorja Arbana Osmani.

Moderatorja zbuloi  se këtë ‘reality show’ e kanë prezantuar dy persona, duke nënkuptuar se ajo është në pritje të një fëmije. Lajmi ka emocionuar finalistët dhe të ish-banorët, të pranishëm në studio.

Mes Einxhel Shkirës, Donald Veshajt, Beniada Nishanit dhe Ilirit Shaqirit, publiku zgjedh sonte fituesin e çmimit të madh të 100 mijë eurove.