Plas sherri në studio mes ish-banorëve, pamjet e patrasmetuara

Mbrëmë është mbajtur finalja e Fan Club Big Brother Vip Albania, ku të pranishëm ishin pjesa më e madhe e ish-banorëve.

Ardit Cuni ka qenë pjesë e këtij debati me tone të ashpra me Xheisarën dhe Ariolën. Vetë këngëtari e ka bërë me dije lajmin përmes një postimi në Instagram. Duket se debati është rreth Donaldit, por sidoqoftë nuk kuptohet saktësisht çfarë kanë thënë dhe çfarë qëndrimi mbajnë ish-banorët.

Finalja që ka tensionuar gjakrat mes personave që nuk mund të preknin finish-in e kësaj sfide do të jetë të premten.