Çfarë ndodhi mbrëmë në “Fan Club” që askush nuk e pa? Debati i ashpër mes Arditit dhe Xheisarës

Mbrëmë spektakli i “Big Brother VIP” u zëvendësua nga “Fan Club”, ku të ftuar ishin ish-banorët e reality show-t, të cilët kanë diskutuat shumë nga polemikat dhe ngjarjet e ndodhura në shtëpi.

Në studio u komentua loja e secilit nga katër finalistët, ku nuk munguan edhe diskutimet mes ish-banorëve. Por duket se gjatë kohës që nuk po xhirohej, ka ndodhur edhe një debat i ashpër mes Ardit Çunit dhe Xheisara Friskut, ku është përfshirë edhe Arjola Demiri.

Nuk dihet se si ka nisur debati, por ka qenë vetë Arditi ai që ka bërë publike një video në “Instagram”, ku tregon pikërisht një fragment nga diskutimi i tre ish-banorëve.

“Nje nga debatet me te forta qe su transmetua sonte…ndodhin edhe ne Big Brother te tilla debate”- shkruan Arditi bashkëngjitur me postimin e tij.

Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se mbi video shkruhet gjithashtu: “As pak nuk bie në sy kur je servile e Donaldit”.

Duket se i gjithë konflikti lidhej me Donald Veshajn, finalistin dhe një nga pretendendët kryesorë për të fituar garën, ndërkohë që Arditi dhe Arjola po i kundërviheshin Xheisarës.

Ndërsa kujtojmë se finalja e madhe e “Big Brother VIP” do të transmetohet këtë të premte më datë 18 shkurt, ku do të zbulohet fituesi i çmimit të madh midis Einxhel Shkirës, Ilir Shaqirit, Beniada Nishanit dhe Donald Veshajt.

Burimi: Gazeta Shqip