Beatrix shijon pushimet në Dubai, por nuk harron të përshëndesë Donaldin

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, disa ditë pas daljes nga “Big Brother VIP” udhëtoi drejt Dubait për pushime.

Artistja ka postuar këtë të mërkura disa foto nga momentet e bukura dhe aventurat në shtetin arabik, ku ka shijuar udhëtim me jahtin nën pamjen mahnitëse të perëndimit.

Ndërkohë, Beatriksa në një foto duket teksa bën gjestin e “Spider Man” , “fiksimin” e Donaldit.

Artistja refuzoi të shkonte në darkën e organizuar brenda shtëpisë, ku do të takonte Donaldin dhe shkak u bë një koment i Salsano Rrapit dhe Ermal Mamaqit për ish-partneren e aktorit, Bora Zemanit.

Megjithatë, ajo ka vazhduar ta mbështesë finalistin dhe t’i urojë fitoren.