Me kë e festoi Shën Valentinin Bora Zemani?

Bora Zemani ka preferuar që ta kalojë festën e Shën Valentinit me mikeshat e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa imazhe ku shfaqet mjaft e lumtur pranë shoqeve dhe tregon se ato ishin Shën Valentini i saj.

Ndërkohë kujtojmë se Bora ka qenë shumë e komentuar këto muajt e fundit për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.