“Do bëj dashuri me veten”/ Habit Enca: Askush nuk di të bëjë dashuri siç dua unë

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa imazhe mjaft provokuese.

Ajo shfaqet e veshur me të brendshme të zeza dhe nuk ngurron që në pah të vërë gjoksin e saj. Më pas, Enca ka treguar se e ka bërë vetë edhe make-up dhe se ishte duke u përgatitur për darkën e Shën Valentinit.

Por siç duket këngëtarja është nervozuar me ndjekësit që e kanë pyetur se me kë do kalojë natën sonte. Për këtë arsye, Enca ka postuar në ‘Instagram” një video ku tregon se në ditën e të dashuruarve “do të bëjë dashuri me veten”.

“Boll me pyetët se më kënd do të bëjë dashuri, do të bëj dashuri me vetveten për shkak së askush nuk di të bëjë dashuri siç dëshiroj unë”, ka thënë ajo me anë të një videomesazhi.

Burimi: Gazeta Shqip