Beatrix me pushime me të dashurin? Këngëtarja reagon ashpër ndaj opinionistes së njohur: Do ndjek rrugë ligjore… (FOTO)

BB VIP – Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka bërë pak më parë disa postime në “Instastory”, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Fillimisht ajo shkruan se ka ardhur koha që “ti dalë Zot vetes dhe do ta bëjë”.

“Ka ardhur koha ti dal Zot vetes time… Dhe këtë do bëj”, shkruan Trixa në postimin e saj të parë.

Më pas ish-banorja e “Big Brother VIP” ka postuar disa mesazhe të opinionistet Balina Bodinaku me shoqet e saj. Në to, ajo shkruante se dikush i kishte thënë se “Trixa ka iku me pushime me të dashurin”.

Ndërsa personi tjetër nuk e kishte besuar një gjë të tillë dhe i kishte kërkuar emrin e agjencisë turistike, ku punonte shoqja e Balinës.

Lidhur me këtë ka reaguar ashpër Beatrix, e cila i ka bërë thirrje opinionistes që të mos shpifë për të ose ndryshe do e ndjek në rrugë ligjore.

“Të hamendësosh për jetën time private me shoqet e tua je e lirë ta bësh kur të duash. Por të mundohesh të influencosh mbështetësit e mi me shpifjet e tua nuk ta toleroj. Kështu si ke vepruar ti më vërteton që instiktin e kam pasur të saktë. Sa herë më ke sulmuar brenda shtëpisë së BBV e ke pasur personale.

Mesa di unë nuk të kam rënë ndonjëherë në qafë, prandaj kjo të jetë hera e fundit që ti shpif për mua ose ndryshe do ndjek rrugë ligjore”, shkruan këngëtarja, e cila gjithashtu ka etiketuar opinionisten.

Burimi: Gazeta Shqip