Einxhel këshillon Donaldin të bëjë diçka për Beatrix me rastin e Shën Valentinit, aktori i humorit: Nuk ka shanse…

BB VIP – Katër finalistët e “Big Brother VIP” po kalojnë javën e fundit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Edhe pse janë në tension se kush do të jetë fituesi i çmimit të madh, ata po mundohen që ta kalojnë sa më qetë dhe në harmoni me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Donaldi, Einxhel dhe Beniada po bisedonin në oborr rreth ditës së Shën Valentinit e me këtë rast moderatorja e njohur e këshilloi aktorin e humorit të bëjë ndonjë gjë për Beatrix Ramosaj, në mënyrë që të pajtohet.

Duket se atij nuk i ka pëlqyer që Trixës i ka mbetur hatri për një batutë dhe tha se nuk dëshiron të bëjë diçka e për më tepër është tip që nuk e feston këtë ditë.

Einxhel vazhdoi të këmbëngulte se do ishte e duhur të bënte diçka ndërsa Beniada ishte dakord me mendimin e Donaldit.

Biseda mes banorëve:

Einxhel: Keni akoma dhe një shans të fundit Shën Valentinin, mund ta rregulloni.

Beniada: Jo mos mendo Shën Valentinin se nuk na intereson tani, mos lejo kjo situata të prishi këtë javën këtu brenda.

Donaldi: Kjo gjëja të bëhet kaq e madhe dhe unë të bëj diçka për Shën Valentinin?! Unë s’jam tip Shën Valentini e para.

Einxhel: Po ndoshta pikërisht që s’je tip Shën Valentini mund të bësh diçka.

Donaldi: Jo, jo, nuk…

Beniada: Jam dakord.

Burimi: Gazeta Shqip