“Jam bërë ujë”, Anxhela Peristeri në siklet gjatë takimit me Brunon në “Për’puthen”

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuar këtë të shtunë në Për’puthen Prime, ku interpretoi disa prej këngëve të saj më të bukura.

Ajo gjithashtu u përball me Brunon në një takim katër minutash. Një takim i realizuar më së miri nga ata të dy, duke mos munguar komplimentet dhe emocionet.

Këngëtarja shqiptare u shpreh se ishte e dashuruar, duke theksuar se për artistët kjo është shumë e rëndësishme gjatë krijimit.