Fruta mbi trupin e modeles, Roza Lati i servir këngëtarit darkën +18

Roza Lati i serviri të ftuarit të saj special, Meriton Mjekiqit, në emisionin “Why?Not” në RTV Ora një darkë speciale me fruta dhe ëmbëlsira mbi trupin e modeles.

Edhe pse në fillim moderatori u vu në siklet nga tavolina e veçantë, nuk mundi t’i shmangej luleshtrydheve dhe ëmbëlsirave që iu servirën.

Me batuta dhe shumë të qeshura Meritoni dhe Roza Lati shijuan ëmbëlsirat.