Cilët janë finalistët e “Big Brother VIP”

Ekperiencës së Big Brother VIP po i vjen fundit ndërsa ka mbetur vetëm një javë brenda shtëpisë.

Tashmë finalistët e së premtes tjetër janë Ilir, Donald, Einxhel dhe Beniada.

Në garën e madhe të finales së 18 shkurtit do të jenë gjithsej katër finalistë.

Deri më tani finalistët janë Iliri, Beniada dhe Donaldi.