Beatrix refuzoi darkën me Donaldin pas komentit të Salsanos, reagon aktori

Batutat e Salsano Rrapit dhe qeshjet e banorëve të tjerë në momentin që u përmend emri i Bora Zemanit gjatë darkës në “BBV” duket se e mërzitën Beatrix aq sa ajo vendosi të mos ishte e pranishme mbrëmë në emision.

Kështu, ajo refuzoi edhe darkën që do të hante brenda shtëpisë me Donaldin e banorët e tjerë.

Arbana tregoi se Beatrix ishte e mërzitur për shkak të situatës dhe të gjithë menduan se shkak u bë Ermal Mamaqi. Mirëpo, në një video të këtij të fundit drejtuar Trixës, ishte kushërira e saj Anxhelina ajo që i sqaroi të gjithëve pse ishte mërzitur.

Anxhelina dhe se Beatrix ishte mërzitur me Salsanon dhe disa prej banorëve, siç e shihni në komentin e kësaj fotoje:

“Ermal sepse sic e the dhe vet jemi miq, dhe ta siguroj nuk eshte prek nga permendja e personave te tret( sepse Trixes i jan fut parashuta me te tilla provokime dhe nuk ka reaguar, sepse nuk i intereson) Por eshte prekur nga batuta palidhje e Zotri Salsanos( per vrasje e therje) dhe te qeshurat histerike te banoreve qe ajo i konsideronte shume te afert. Ti e fillove po u perkeqesua nga te tjeret qe qeshin akoma me humor te 95′ Kaq! Trixa ka te drejten e te gjith botes te merzitet e te mari cfare vendimi te doje sepse boll ka duruar!”, ka shkruar Anxhelina.

I gjendur mes këtyre komenteve edhe Salsano Rrapi ka reaguar me një video, ku ironizon situatën duke iu drejtuar Ermalit me kërkesën që të bëjnë një film.

Sipas Salsanos, Ermali duhet të jetë një kanibal që do të hajë Salsanon dhe të gjithë shqipëtarët do të jenë rehat, ndërsa ata të dy pas filmit do të pinë një kafe.

https://www.instagram.com/tv/CZ3zbGqDBHF/?utm_medium=copy_link