“Pse s’e more nusen?”/ Beniada i drejtohet Ermal Mamaqit për Amin

Të ftuarit specialë në Big Brother VIP kanë sjellë një atmosferë të bukur një natë më parë.

Mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat mes tyre.

Ndërsa minutat po iknin, të ftuarit specialë duhet të largoheshin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ermal Mamaqi po tregonte një prej historive me Ilirin, ndërsa përmendi bashkëshorten e tij Amin.

Por Beniada ka jetuar në Itali nuk e dinte se kush ishte Amarda Toska dhe e pyet se kush është.