Beatrix refuzon darkën me Donaldin, komenti për Bora Zemanin e bën të ndihet keq

Një koment i aktorit Ermal Mamaqi, lidhur me Bora Zemanin ka bërë të ndihet keq Beatrix Ramosajn.

Ermali, një ndër të ftuarit e një nate më parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, tha se ka përfshirë Borën, ish-partneren e Donaldit në një projekt. Batuta e tij sikletosi aktorin, por u mor me të qeshur nga banorët.

Por, Beatrixa nuk e ka marrë mirë këtë moment. Sot, ajo do të hynte brenda shtëpisë për të surprizuar Donaldin, por ka refuzuar të vijë, pasi momentit që ka parë.

Donaldi këmbënguli se ishte thjesht shaka, ndërsa Arjola tha se ai foli i pari kur u përmend Bora dhe për këtë arsye Beatrixa është ndjerë keq. Komenti i Arjolës ka nxitur debat me Donaldin.

Donaldi: Thashë thjesht paguaje mirë

Arjola: Ishte interesim

Donaldi: Ku ishte gabimi im

Arjola: Nuk thashë që ishte gabim