Hyri në BB VIP për Monikën Elgit Doda zbulon çfarë i tha në vesh Donaldit

Kantautori i njohur, Elgit Doda, ka rrëfyer mbrëmë në emisionin “Goca dhe Gra” se çfarë i tha në vesh Donald Veshajt, kur hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” për një surprizë.

Kur moderatoret e pyetën se çfarë i tha në vesh aktorit të njohur, ai u shpreh se i ka thënë fjalë për ta mbështetur.

Produksioni e ka dëgjuar se çfarë kam thënë. Thjesht aty ishte: “Love u, ec përpara. Kaq!”, tha Elgiti.

Por nga ana tjetër, duket publikut nuk ia ka mbushur mendjen përgjigja e Elgitit të cilët janë shprehur nëpër komente se ai nuk është duke thënë të vërtetën. Disa të tjerë aludonin se fjalët që i tha ishin për arsye reflektimi  për aktorin e humorit pasi komentet negative për të në lidhje me trekëndëshin “Triksa-Bora” nuk kishin fund.