Dikur shoqe tani rivale/Dalin pamjet kur Bora dhe Beatrix argëtoheshin bashkë

Ndërsa Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj dhe Bora Zemani ishin treshja më e komentuar e ditëve të fundit, fansat janë kthyer në dedektivë për të gërrmuar mbi jetën e tyre personale.

Disa pamje kur Bora dhe Beatrix argëtoheshin bashkë janë publikuar.

Ato duket të afërta me njëra-tjetrën ndërsa kërcejnë.

Tashmë aktori është ndarë nga Bora dhe vijon romancën me Triksën, por ende nuk dihet marrëdhënia që ata do të kenë jashtë Big Brother VIP.