Çfarë më ndodhi pas daljes nga BB VIP”/ Big Mama: Kur më shohin, burrat…

Këngëtarja e dashur për publikun, Big Mama, ishte ditën e djeshme e ftuar në “Pardon my French”, Top Albania Radio. Përveç rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo foli dhe për jetën private.

Big Mama rrëfeu se është beqare dhe se pas “Big Brother VIP” i janë zhdukur të gjitha kërkesat. Këngëtarja e njohur shtoi se kur e shohin, burrat ndryshojnë rrugë nga frika.

“Jo nuk jam në një lidhje. Jam ‘single’. Pas “Big Brother VIP” më janë zhdukur kërkesat se kanë frikë. Tani kur më shohin ndërrojnë rrugë”, tha Big Mama.