“Unë vdes për Borën”/ Koha kur Donaldi e shprehte publikisht dashurinë për ish partneren

Historia mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt është akoma e pranishme.

Pavarësisht se tashmë Donaldi është në një lidhje me Beatrix Ramosajn, marrëdhënie që nisi në Big Brother VIP, sërish fansat duan një bashkim të të dyve.

Në një prej daljeve publike të Donaldit, para hyrjes në BBV, ai shprehej se vdiste për Borën.

Ende nuk dihet se si do të shkojë marrëdhënia e tyre, ndërsa jemi shumë pranë finales së madhe.