Një surprizë e bukur vjen për Arjolën nga qielli

Ditën e sotme ka mbërritur një tjetër surprizë nga qielli për njërën nga banoret e Big Brother VIP.

Surpriza e veçantë kësaj radhe ishte për Arjolën.

Fansat e saj e surprizuan atë me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim shumë i ëmbël ku ajo u lumtuar pafund.

Kujtojmë se banorë e BBV gjatë këtyre katër muajve janë surprizuar nga fansa dhe të afërm me parashuta.