”Më lër të flas”/ Donaldi nis me vëllanë një eksperiencë të re televizive

Mbrëmja e djeshme ishte nata e plotësimit të dëshirave në ‘’Big Brother Vip’’.

Pas Einxhel dhe Ilirit surpriza e rradhës iu dedikua Donaldit. Ai së shpejti do të jetë bashkëprezantues me binjakun e tij në emisionin më të ri në ‘’Top Channel’’.

‘’Më lër të flas’’,- titullohej emisioni bazuar në një nga batutat më të famshme të Donaldit në shtëpi.

Më lot në sy Donaldi i emocionuar falenderoi vëllanë e tij dhe tregoi se mezi pret të nisë këtë eksperiencë.

Burimi: Gazeta Shqip