Puthja e famshme e Ilirit dhe Arjolës në Big Brother VIP/ Me kë u irritua gruaja e balerinit, Emanuela?

Emanuela, gruaja e Ilir Shaqirit në një lidhje me skype në Wake Up në Top Channel këtë mëngjes komentoi puthjen e famshme mes Ilirit dhe Arjolës.

Ajo u shpreh e prekur dhe e irrituar me komentet negative nga njerëzit, duke theksuar se ishte thjesht një puthje skenike dhe asgjë personale mes të dyve.

Aktorja shtoi se ajo vetë ka qenë aktore dhe se është përballur me shumë skena të tilla gjatë karrierës së saj.

 “Unë vetë kam qenë aktore dhe se di sa burra kam puthur në skenë, vetëm komentet na vranë, komente të liga. Im shoq nuk puthi Arjolën, ishte puthje brenda skenës së një filmi, nuk ka vlerë personale për të”, tha Emanuela.

Burimi: Top Channel