Një tjetër puthje në shtëpi, Beniada kalon më shumë kohë me Donaldin

Ditët e fundit, banorët e “Big Brother VIP” janë treguar miqësore me njëri-tjetrin.

Diosa ditë para finales së madhe, konkurrentët kanë qenë më të afërt. Iliri ka kaluar më shumë kohë me Monikën dhe Arjolën, ndërsa Donadli ka biseduar gjatë me Beniadën.

Mbrëmjen e kaluar, modelja i rrefeu artistit për marrëdhënien disa vjeçare me ish-partnerin e saj dhe mënyrën si u ndanë dhe nuk komunikuan më. Nga ana tjetër, Einxhel nuk u ndje mirë, apsi siç tha, kishte nevoujë të bisedonte me miken e saj, por ajo ishte e zënë (me Donaldin).

Sot, teksa Beniada po pastronte kuzhinën, Donaldi qëndroi pranë saj për të biseduar, ndërsa ajo i dhuroi një puthje në faqe.

Sonte është spektakli i radhës i ‘reality show-t’ dhe ndër të tjera do të caktohet finalistja e radhës, mes Beniadës dhe Monikës.