“I çmenda komshinjtë kur doli nga BB VIP…”/ Për kë e kishte Beatrix?

Fan Club – Në episodin e sotëm të Fan Club u diskutua tema e daljes së banorëve nga Big Brother Vip .

Tani tregoi se si kishte përgatitur tre herë valixhen dhe nuk kishte dalë. Ai tregoi gjithashtu se nuk e priste të shpëtonte nga eliminimi kur ishte në televotim me Egzonen, por ja që ia doli.

Kjo solli reagimin e Trixës me batutë e cila solli të qeshura në studio.

Tan Bama: E fundit ishte Egzona, bëm provat gjenerale përpara.

Iva Tiço: Nuk e priste askush në fakt që do t’i përcillte të gjithë.

Beatrix Ramosaj: Unë i çmenda komshinjtë kur doli Egzona.

Iva Tiço: E kapi viralen tjetër Trixa.

Burimi: Gazeta Shqip