Hyri në Big Brother VIP për të surprizuar Beniadën, Poni ka një mesazh për banorët

Këngëtarja Poni hyri në shtëpinë e Big Brother VIP për të surprizuar Beniadën gjatë prime-t.

Që në fillim të rrugëtimit të saj në reality showt, Beniada ka treguar se pëlqen këngët e Ponit.

Gjithashtu takoi dhe banorët e tjerë, duke i uruar suksese. Pas daljes nga shtëpia, Poni bëri një postim në rrjete sociale duke i cilësuar sërish guximtarë banorët dhe bëri thirrje që të gjithë të kursejnë fjalën e keqe.

“Mbas nje vizite ne Big Brother ku perfshihesh nga emocione, qe nuk di si ti kalosh. U binda dhe njehere qe banoret kur jane te izoluar kane nevoje me shume per dashuri se ata qe jane jashte. Shikimet e tyre do me mbesin gjate ne memorie, mu duk sikur secili prej tyre donte tme pyeste- Ç’behet atje jashte a na duan ndonje cike apo kemi ber gabime? O Zot nje eksperience qe do guxim.

 Ate kohe qe me kishin lene ne dispozicion mbas perqafimeve me Beniaden, jam e lumtur qe shkembeva me te gjjthe nga nje fjale. Sepse e di qe Beniada eshte ajo zemra e paster qe nuk do ndihej kurre keq per kete. Kurseni fjalen e keqe sepse na kane dhuruar shume emocion dhe meritojne shume dashuri Guximtaret tane te BBV. Beniada doja te flisja gjate me ty por kur te dalesh jashte do jesh ti e ftuara ime kete here”,shkruan Poni.