Donaldi sfidon të ftohtin, zhytet në pishinën me lule, fton dhe Monikën

Donald Veshaj ka sfiduar sërish të ftohtin duke u hedhur në pishinë.

Ai ka dhënë spektakël këtë të dielë, ndërsa banorët komentonin nga jashtë pishinës.

Më pas ai ka dalë shpejt duke mos duruar ujin e ftohtë të pishinës. Ata gjithashtu kanë shtyrë me shaka Monikën e lagur nga Donaldi që të heqë bluzën.

Beniada: Është e ulët pishina.

Einxhel: Donaldi hidhet se di të hidhet.

Iliri: Si del si karkalec.

Iliri: Hajde Monik hiqe pak bluzën. Po e hoqe je në finale.