Einxhel përlotet, Beniada përpiqet ta qetësojë: Nuk është e lehtë

BB VIP – Dita e djeshme ka qenë mjaft emocional për moderatoren e njohur, Einxhel Shkira. Ajo është përlotur teksa ka dëgjuar një këngë për të cilën deklaroi se i pëlqen shumë.

Beniada Nishani, e cila ishte pranë saj në ato momente, është përpjekur që ta qetësonte dhe ta motivonte në këtë gjendje të vështirë.

“E di që nuk është e lehtë, sa më shumë të ngjitesh aq më e vështirë është. E di që të ka marrë malli por gjithçka do të shkojë mirë. Do dalësh jashtë dhe do të takosh Dagz, familjen dhe të gjithë”, i tha ajo.

Burimi: Gazeta Shqip