Të nominuarit e së martës janë…

Bashkë me Donaldin shkojnë në nominim Einxhel,Arjola dhe Beniada.

Njëri nga banorët do të lëri përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Vip” spektaklin e ardhshëm.

Burimi: Gazeta Shqip