Ish Missi i jep fund jetës/ Çfarë postoi para se të vetëvritej

Chelsie Kryst, ish miss i SHBA-së i ka dhënë fund jetës së saj.

Sipas Departamentit të Policisë së Neë York mësohet se 30-vjeçarja gjeti vdekjen pasi u hodh nga një ndërtesë në Manhattan.

“Me dhimbje të madhe, njoftojmë ndarjen nga jeta të Cheslie”, njoftoi familja e saj në një deklaratë për mediat e huaja.

“Ajo frymëzoi njerëzit në mbarë botën me bukurinë dhe forcën e saj. Ajo ishte një njeri i kujdesshëm, që dhuronte dashuri.”

Kyrst, e cila u kurorëzua Miss SHBA në vitin 2019, postoi një foto në Instagram para se t’i jepte fund jetës.

“Kjo ditë ju sjelltë prehje dhe paqe”.