Habitet Xhemi, “Ëndërrtjerrësit” nxjerr pamjet e papublikuara nga audicionet: Flokët e dekoloruara më detyruan të heqë dorë

Një video e vitit 2004, e Xhemi Shehut në audicionet e “Portokallisë” u publikua sonte tek “Ëndërrtjerrësit”.

Moderatorja u habit nga pamjet që  nuk mendonte se ekzistonin. “Ua çfarë flokë të dekoloruara. Kam shkuar në fazën e parë dhe në të dytën nuk shkova, u tërhoqa”, rrëfen ajo, ndërsa në imazhe bie sërish në sy eleganca look-u i saj u kuruar, teksa guxon dhe me ngjyrat e ndezura.