Bora Zemani reagon për herë të parë për gjendjen e saj shëndetësore

Moderatorja Bora Zemani ka informuar për gjendjen e saj, pas mungesës prej disa ditësh në ekran.

Këtë të dielë ajo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ka zbuluar se është infektuar për herë të dytë me COVID  dhe tashmë ndodhet në shtëpi.

“Faleminderit shumë për mesazhet që më keni dërguar. Unë kam qenë shumë sëmurë gjatë këtyre ditëve, me temperaturë të lartë, deri në dyzet, por ka nisur përmirësimi dhe shpresoj të jem sa më shpejt në Për’puthen. Ju puth fort të gjithëve, nga larg, që mos t’ju ngjis ndonjë gjë”, tha Bora.