Balerina tregon eksperiencat e çuditshme seksuale: Një djalë më lidhi me pranga dhe…

Kri Gorasi, aventurierja e famshme shqiptare ka qenë e ftuar në #Expuls, ku pyetur nga moderatori Ronaldo Sharka për eksperienca të çuditshme seksuale, ajo tha se njëherë, një mazokist e ka lidhur atë me pranga dhe më pas…

Nëse jeni kurioz për historinë e plotë qe shokoi dhe moderatorin, ndiqni intervistën e plotë: