“ Të dua”/ Einxhel komunikon me Dagz ‘live’ nga spitali: Të ishe ti s’do kishte ndodhur, do ishim me ndonjë cep…

Banorja Einxhel Shkira ka përfunduar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale për shkak të një dëmtimi që pësoi në krahun e saj gjatë lojës që po bënte me Ilirin!

Mbrëmjen e sotme gjatë ‘live show’ moderatorja ka komunikuar me publikun dhe banorët përmes një lidhje live nga ambientet e spitalit.

Por sigurisht që nuk ka munguar një përshëndetje me Dagz, i cili ndodhej në studio dhe është shprehur tejet falenderues për banorët që u përkujdesën për Einxhel, ndërsa i thotë kësaj të fundit që e do shumë dhe se po e pret jashtë!

Pjesë nga biseda:

Dagz: Hey babe!
Einxhel: Më thanë që po të kishe qen ti në shtëpi s’do kishte ndodhur
Dagz: Sigurt
Einxhel: Do kishim qenë bashkë në ndonjë cep larg sporteve ekstreme
Dagz: Me siguri! Po du me fol edhe me shtëpinë, e keni parasysh sa i pafuqishëm jam ndjerë jashtë, është shumë e vështirë për mua që mendoja që isha brenda po s;kisha fuqi me i ndihmu, dua t’ju falenderoj që më bën të ndihem sikur isha brenda pa marrë parasysh dinamikat dhe luftën mes tyre për të fituar.
Einxhel: Ma vunë foton tënde aty ngjitur
Dagz: Normal mirë që si gjithmonë kur vjen puna te njerzillëku e tregojnë që janë njerëz të mirë faleminderit shumë. Ty të dua shumë bëhu e fortë edhe të pres jashtë!

Burimi:Top Channel