“Doja t’ju rrihja mbrëmë”, Beniada acarohet me Monikën dhe Arjolën: Si mund të qeshësh kur dikush vritet

Incidenti i moderatores Einxhel Shkira bëri që të linte përkohësisht shtëpinë e Big Brother VIP për të marrë trajtim mjekësor.

Menjëherë pasi u rrëzua dhe theu krahën, Arjola dhe Monika shiheni gjatë gjithë kohës duke qeshur dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak Beniadës.

Për këtë ka folur me Egzonën duke i thënë: “Arjola dhe Monika po qeshnin, Donaldi s’po e besonte, thashë me vete, po këto pse po qeshin, më jepte bezdi kjo gjë. Ah Monika, Monika, ke arritur që të na kuptosh ëë. Këto gjëra më mërzisin shumë, kur dikush vritet dhe dikush të qeshë. E kuptova që Monika po qeshte për Dubain, por në atë moment isha shumë e nxehur, nuk i duroj dot këto gjëra”.

“Doja që tju rrihja të dyjave mbrëmë”, tha Beniada, ndërkohë që Arjola po mundohej që ti shmangej një reagimi direkt për situatën.

Burimi: Top Channel