Brune dhe e gjatë, banore e re në shtëpinë e Big Brother VIP?

Banorët e Big Brother VIP kanë kujtuar se në shtëpi ka hyrë një banore e re.

Por në të vërtetë është Beniada me një palë paruke ngjyrë të zezë.

Arjola, Iliri dhe Monika ia kanë plasur të qeshurës kur e kanë parë, ndërsa Beni është prezantuar si motra e Einxhel.