Egzona e eliminuara e radhës, lë shtëpinë e “Big Brother VIP”

Egzona dhe Tani kanë qene dy të nominuarit e kësaj jave.

Ata mund të quhen realitvisht banorë të rinj pasi kanë nisur rrugëtimin shumë më mbrapa të tjerëve.

Publiku vendosi që kjo eksperiencë të ndërpritet përfundimisht për Egzonën.

Ndërsa Tani vazhdon garën për të prekur pse jo finalen e shumëpërfolur.