Beniada provon cigaren dhe mbytet, Donaldi e mëson si ta konsumojë

Modelja Beniada Nishani është ndër të paktat konkurrente në shtëpinë e “Big Brother VIP”, që nuk e konsumon duhanin

Ajo asnjëherë nuk i ka shoqëruar banorët, por kësaj radhe Donald Veshaj e bindi që të pijë një cigare, provë që për bukuroshen nuk shkoi aspak mirë:

Donaldi: Duhet ta vesh në gojë

Beniada: Mos ma digj hundën

Beniada e pyet si ta thithë, por pasi Donaldi ia tregon, ajo mbytet.

Einxhel: Po pi cigare? Me çfarë rasti? Unë  i jam lutur dhe më ka thënë që nuk e fus në gojë.

Beniada: Çfarë shije, nuk më pëlqen

Arjola: Unë të sugjeroj ta lesh, se kushdo që të sheh tani me cigare…

Beniada: Do habitet

Einxhel: Nuk është aq keq ë?

Beniada: Nuk ka kuptim fare, ka shije shumë të shpifur