A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e Donaldit

Fansat e aktorit të humorit, Donald Veshajt, duket se kanë gjetur sozinë e tij.

Është fjala për aktorin turk, Uraz Kaygilaroglu, i cili u bë i njohur me rolin e Gedizit në serialin “Sefirin Kizi”.

Në fotot që kanë bashkuar fansat, dyshja ngjasojnë shumë. Madje, të dy mbajnë stilin e njëjtë të flokëve dhe mjekrës.

Po ju si mendoni, a ngjajnë Donaldi dhe Uraz?

Burimi: Gazeta Shqip