Arbri apo Monika? Banorët tregojnë se për çfarë do t’i vinte keq nëse do linte shtëpinë e BBV sonte

Arbri ose Monika, njëri prej tyre do të lërë shtëpinë e Big Brother VIP mbrëmjen e sotme.

Në nisje të spektaklit kanë treguar se për cfarë do t’i vinte keq nëse do të largoheshin sonte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Arbri: Do më vinte keq që nuk kam shfaqur dimensionet e mia, që jam afër finales dhe mendoj se e meritoj.

Monika: Do më vinte keq se ka qenë një rrugëtim shumë i lodhshëm me plot emocione, shumë ndryshe për mua dhe do më vinte keq se e dua shumë finalen, më së shumti për nënën time se është vetëm fillikat. Nëse të tjerët kanë ndonjë motër apo vëlla, ajo është vetëm. Kur vjen puna tek prindi prekesh. Gjërat e tjera kalojnë.