Romeo nuk e paska aq qejf ‘kunatën’! Habit me veprimin ndaj Beatrix

Vëllai binjak i Donald Veshajt, Romeo po kujdeset për telefonin dhe llogaritë e aktorit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBBVIP.

Ai nuk e ka folloë Trixën as nga llogaria e tij në Instagram as nga llogaria e të dashurit të saj, Donaldit.

Duke mos e patur folloë, as familjarët që menaxhojnë faqen e Beatrix nuk e kanë ndjekur.

Nuk dihet ende arsyeja, ndërsa gjendja psikologjike e artistes nuk është e mirë pas daljes nga shtëpia.

Kujtojmë se gjatë daljes së Beatriksës nga BBV, Donaldi i tha që nëse kishte gjë, ndonjë problem, t’i telefononte direkt Romeos.