Donaldi nuk ndihet mirë shpirtërisht/ Vendos fotografinë e Beatrix tek koka e krevatit

Donald Veshaj është mërzitur tmerrësisht shumë me daljen e Beatrix Ramosajt nga Big Brother VIP.

Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës së krevatit të tij. Tashmë aktori do ta shikojë fotografinë e të dashurës së tij pranë krevatit sa herë që ndodhet aty.

Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte pasi ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel.

Këngëtarja u trishtua shumë nga dalja pasi kishte frikë nga gjërat që mund të ndodhin jashtë për shkak të përfshirjes në lidhjen me Donaldin, i cili më parë ishte në një marrëdhënie me Bora Zemanin.