“Del Einxheli, ti je çun i dashur”, Donaldi habitet nga komentet e Ilirit: Ke pirë gjë?

Donaldi dhe Iliri kanë bërë një bisedë ku nuk kanë munguar të qeshurat. Ndryshe nga herët e tjera që jemi mësuar t’i shohim duke debatuar me njëri-tjetrin, Donaldi dhe Iliri kanë folur për nominimet.

Donaldi mendon se largohet nga shtëpia ai ose Trixa, ndërsa Iliri thotë se del Einxhel.

Donald: Nuk kam pritshmëri. Kush mendon ti se del?

Ilir: Einxhel. Pse jo?

Donald: Popo, të pyeta ty.

Ilir: Ti jo njëherë. I duhesh kësaj shtëpie.

Donald: Kam hequr shumë, e di sa jam lodhur. Do më vinte keq, por që do nuk do më vinte mirë të ikte Trixa.

Ilir: Jo se del Einxheli, do ishte bukur.

Donald: Dal ose unë, ose Trixa.

Ilir: Ti nuk del njëherë, me të gjithë të metat që ke, je çun i dashur.

Donald: Ti ke pirë gjë?

Burimi: Top Channel